Informare program de Rusalii - SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD

Va informam ca luni 01.06.2015, in cadrul Spitalului Municipal de Urgenta "Elena Beldiman" Barlad se va lucra dupa urmatorul program:
■In cadrul Ambulatoriului de Specialitate Integrat si alte cabinete de specialitate (Policlinica):
- in data de 01.06.2015 este zi nelucratoare.
Activitatea Ambulatoriului se reia incepand cu marti 02.06.2015.
■In cadrul sectiilor Spitalului serviciul de garda este asigurat in permanenta
■ Compartimentul de Primiri Urgente din cadrul Spitalului Municipal de Urgenta "Elena Beldiman" Barlad functioneaza in program 24/24 ore.

Conducerea.